GERİ

BERMEN YAPI

1994 yılında, İbrahim Emre Akpınar tarafından kurulan Emre İplik Lüleburgaz'da 12.000 iğlik tesisi ile Melanj İplik üretimine başlayarak iplik sektörünün öncülerinden biri olmuştur.

İbrahim Emre Akpınar, sektördeki başarısını ve gücünü 2005 yılında inşaat sektörüne ortak girişimle taşıyarak ilk deneyimini Beylikdüzü’nün ilk rezidans proje olma özelliğini taşıyan Pegasus Residence ile gerçekleştirdi. 14 katlı tek blokta 60 daireden oluşan Pegasus Residence’da yaşam 2008 yılında başladı. Darıca’da 3 blokta 58 daire ve ticari alanı ile Hasanoğlu Sitesi’nin inşaatını da 2011 yılında tamamlandı.

Şimdi Bermen Yapı markasıyla geleceğin teknolojisini kullanarak, fonksiyonel, insan ve çevre odaklı, estetik tasarıma sahip proje olan Marina Plus Bayramoğlu projesiyle inşaat sektöründe yoluna devam ediyor.

Bermen Yapı’nın yaptığı her projede ilkesi; Ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunmayı, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektir. Bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektir. %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak projeleri söz verilenden erken teslim edebilmek firmanın öncelikli hedeflerinden biridir.